.
 .
Je to neoddiskutovatelné. Některé ženy jsou prostě posedlé sbíráním slunečních brýlí a my je naprosto chápeme! Máme rádi takové brýle, které dělají náš život veselejší a hravější. Že máte podobný názor? Tak vám doporučujeme návštěvu ultra moderního concept storu, zaměřeného na sluneční a dioptrické brýle, Oční optiky Rozehnalová v Kroměříži. Můžete se třeba nechat inspirovat TOP 5 „must have“ slunečních brýlí, které optika na ukázku odhaluje ve foto galerii pod článkem.
.

V rámci červnového Fashion klubu představila optika právě těchto TOP 5, ale mimo to i další množství zajímavých kousků. To všechno navíc přiblížila fanouškům Fashion TV reportáž z akce. Moderní žena a velmi talentovaná majitelka optiky Soňa Rozehnalová totiž vybírá do prodejní kolekce opravdu pečlivě a vkusně. Je vidět, že osvětu ve slunečních i dioptrických brýlích umí velmi dobře šířit. Oční Optika Rozehnalová byla na loňské edici OFW hostem přehlídky, na kterou dodala, ve formě módních doplňků, sluneční brýle. A zaujala natolik, že na letošní třetí edici přijíždí již jako oficiální partner akce a své kolekce představí ve vlastních přehlídkách i prodejních Pop-Up stores.

.
..
.
.
.

„Connected not distracted“. Být připojen, ne ztracen. To je výstižné motto KRONABY hodinek, které dohlíží na chod našich každodenních věcí, které jsou pro nás nejdůležitější. O to víc aktuální v tak hektické době, jako je ta současná.

Ptáte, jak mohou hodinky něco „dohlížet“? Díky jejich chytrému propojení s vašim telefonem se totiž už nemůže stát, že na něco zapomenete. Přesvědčili se o tom vrcholoví manažeři, ženy v domácnosti, ale i hollywoodští herci. Značka KRONABY působí na první pohled skromně, svým vystupováním je spíš nenápadná, ale ve své pozici na trhu je přesto velmi silná. Možná i to byl jeden ze společných atributů, jenž KRONABY přivedlo ke spojení s projektem Ostrava Fashion Weekend. Již letos v listopadu představí švédský brand nejnovější kolekci smart hodinek v Po-Up stores v rámci programu OFW.

Více info:   www.kronaby.com

 
..
.
.
Ostrava Fashion Weekend byl zahájen slavnostní Gala Dinner v industriální Compress hall v oblasti Dolních Vítkovic. Večer si nenechal ujít žádný z významných partnerů a sponzorů projektu, a v rámci večeře se představila německá značka Luisa Cerano. Tento brand je oficiálním členem módního a business klubu v Ostravě ( módní klub Fashion Rooster s OFW aktivně spolupracuje na zlepšování PR a merchendisingu módních značek a návrhářů ). Představovaná kolekce byla na místě po přehlídce zároveň prodejná a mezi přítomnými hosty našla řadu nákupčích.
.
.
Ostrava Fashion Weekend celoročně aktivně spolupracuje se značkami a návrháři a propojuje business citizenship mezi návrhářem a nákupčím. Jste-li návrhář, módní značka, franšíza módní značky, a chtěli byste zlepšit prodej či nabrat kvalitní klientelu, kontaktujte nás na info@jofw.cz
.
.

.