Děkujeme za zájem o soutěž Tréschic Fashion Designer Awards 2017. Bohužel letošní, již třetí ročník ocenění, jsme byli nuceni z důvodu nedostatečného počtu přihlášených soutěžících zrušit. Omlouváme se za komplikace s tímto spojené. Team Ostrava Fashion Weekend 2017

.     

Přihlásit se do soutěže vyplněním registračního formuláře uvedeném níže v sekci registrace.

Uhradit registrační poplatek ve výši 1500 Kč na bankovní údaje, které Vám budou neprodleně zaslány po odeslání vyplněného formuláře.

Po vyplnění formuláře zaslat na designers@ofw.cz následující: Váš životopis, lookbook Vaší kolekce a průvodní dopis – popis kolekce, pojetí tématu, charakteristika, inspirace apod.

V případě postupu do finálového kola připravit kolekci na fitting 8.-9. 11 2017 a na prezentaci před porotou a veřejností v den konání akce.

Kolekce se skládá z 5-7 modelů, je vypracována v high fashion stylu, je nositelná a reaguje na aktuální světové módní cítění. Soutěžící návrháři by měli dbát na výber materiálů stejně tak jako na technologii šití, preciznost a kvalitu práce i volbu střihů.

Soutěžící návrhář není oprávněn ke vstupu na backstage s jakoukoliv neakreditovanou osobou po celou dobu přípravy a konání akce. Pořadatel každému soutěžícímu během fittingu přidělí oficiálního asistenta.

Plně respektovat harmonogram pořadatele.

Vlastní hudba nebo audiovizuální doprovod nejsou pro prezentaci finálové kolekce povoleny.

Podpis výherního kontraktu s pořadatelem soutěže.

Soutěžící souhlasí s exluzivním právem organizátora na premiérové představení jeho nové kolekce na třetím ročníku Ostrava Fashion Weekend 2018. Kolekce poté může být prezentována i na jiných akcích (kvalitou odpovídající OFW), vždy ale s informací, že se jedná o vítěze TFDA.

Pro registraci do soutěže Trèschic Fashion Designer Awards 2017 vyplňte tento formulář do 30.9.2017. Po odeslání Vám budou na zadanou e-mailovou adresu doručeny pokyny k platbě registračního poplatku (1500 Kč) a další potřebné informace. Po zaplacení účasti od nás dostanete potvrzení o uhrazení poplatku. V průběhu následujících 14 dnů, usedne porota, která vybere maximálně 8 finalistů a výsledky budou zveřejněny na webových stránkách OFW, v sekci o soutěži. Pokud máte jakékoliv otázky neváhejte nás kontaktovat na adrese: designers@ofw.cz

ODESLÁNÍM TOHOTO FORMULÁŘE PLNĚ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI SOUTĚŽE.

[contact-form-7 404 "Not Found"]