copyright Magazín PATRIOT

Ilona patří mezi největší odborníky v oboru krejčovství v České republice, kterému se samostatně věnuje od roku 1989. V minulosti spolupracovala s Českou Televizí, má bohatou stabilní klientelu mezi kterou patří úspěšné české ženy, ve své specializaci se zaměřuje jak na společenskou i všední módu, tak také na svatební róby. Důraz Ilona klade především na profesionální zpracování dezénu, proto při hodnocení soutěžících svou pozornost zaměřuje mimo jiné především na technologii šití a použité materiály.

V porotě Tréschic Fashion Designer Awards Piotr letos zasedne podruhé. Jako ambassador polských návrhářů u nás v ČR sleduje především odlišnost kolekcí, způsob vnímání estetiky a designu pohledem různých národů a schopnost vytvořit originalitu a jedinečnost.

Mirka Talavašková patří k současné generaci mladých českých módních návrhářů. V současnosti externě spolupracuje s luxusním pánským krejčovstvím Delor a v Praze provozuje svůj vlastní atelier, kde se věnuje především zakázkové tvorbě pro dámy i pro pány. Je držitelkou několika ocenění, např. Top Styl Designer, byla nominována na cenu Czech Grand Design.

Lukáš Dvořák fotografuje pro řadu módních magazínů jako jsou Harper´s Bazaar, Marie Claire, Vanity Fair, Playboy, GQ, Cosmopolitan, Woman a další. Ve své tvorbě výrazně preferuje černobílou fotografii, která je v jeho podání silně kontrastní a působivá. Lukášovy fotografie charakterizuje intenzivní emotivní náboj. Inspiruje se cestováním po světě, kde hledá místa s nejkrásnějším světlem. Lokalita a světlo jsou pro něj totiž stejně důležité jako charizmatické a ženské typy modelek, které fotografuje.